Dzisiaj jest: 24 maja 2017 | Ostatnia aktualizacja: 09 czerwca 2017
Aktualności


14.03.16 r.
Organizacja dni rekolekcyjnych

 

Organizacja dni rekolekcyjnych
LP Nazwisko i imię poniedziałek
14-03
wtorek
15-03
środa
16-03
1 Andruszko Jolanta Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Rekolekcje
2 Augustowska Anna Od 12:30 zajęcia w szkole
s. B38
Rekolekcje Rekolekcje
3 Baran Dorota L4 Od 12:00 zajęcia z 4bt  
4 Bargieł Radosław 9:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
9:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
9:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
5 Bednarczyk Andrzej Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
6 Bek Józef Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
7 Bienia Andrzej Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
8 Borek Andrzej Od 9:00 dyżur w szkole
s. C201
Rekolekcje Rekolekcje
9 Buczek-Warchoł Sylwia   Zajęcia wyrównawcze
dla maturzystów
Rekolekcje
10 Cymerman Piotr Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej
11 Czerwonka Joanna Rekolekcje Rekolekcje 10:00 zajęcia opiekuńcze wf
sala gimnastyczna
12 Delimat Artur Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
13 Drozd Justyna Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
14 Fornal Marek Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
15 Fortuna Renata Rekolekcje Rekolekcje +
11:00 wyjazd promocyjny
Rekolekcje
16 Frączek Andrzej Rekolekcje Rekolekcje 8:00 zajęcia opiekuńcze wf
sala gimnastyczna
17 Gargasz Ewa Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
18 Gęsiak Marzena Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
19 Gonet Edyta Zajęcia wyrównawcze,
zajęcia kółka plastycznego
Zajęcia wyrównawcze,
zajęcia kółka plastycznego
Zajęcia wyrównawcze,
zajęcia kółka plastycznego
20 Gonet Jacek Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
21 Guzik Joanna L4 L4 L4
22 Gwiazdowicz Beata   8:00 zajęcia opiekuńcze inf.
S. B25
Rekolekcje
23 Harabin-Pudło Anastazja Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej
24 Hejnar Paweł 8:00 zajęcia opiekuńcze wf
sala gimnastyczna
Rekolekcje Rekolekcje
25 Jedziniak Izabela 8:00 zajęcia opiekuńcze
12:15 zajęcia maturzyści
8:00 zajęcia opiekuńcze
12:15 zajęcia maturzyści
Od 9:00 zajęcia opiekuńcze
s. C219, s. A7
26 Jurczak Anna Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
27 Juszczęć Radosław 8:00 zajęcia opiekuńcze inf.
S. B25
Promocja szkoły  
28 Kandefer Ewa 9:00 zajęcia opiekuńcze mat.
s. A41
Rekolekcje  
29 Kania Maciej 8:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
10:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
8:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
30 Kędzierski Jerzy 9:00 zajęcia opiekuńcze zaw.
s. A9
9:00 zajęcia opiekuńcze zaw.
s. A9
9:00 zajęcia opiekuńcze zaw.
s. A9
31 Konop Krzysztof Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
32 Kosztyła Anna Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
33 Krochmal Paweł Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
34 Król Magdalena Rekolekcje Rekolekcje +
12:30 zajęcia z kl. 3al, s.A43
Rekolekcje
35 Książkiewicz Wojciech 9:00 zajęcia opiekuńcze
s. C201
11:00 wyjazd promocyjny
Wiśniowa
10:00 zajęcia opiekuńcze
s. C201
36 Kubit Marek Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej
37 Kudroń Katarzyna Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej
38 Kukla Beata Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
39 Kurowska Barbara Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
40 Lichoń Anna Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
41 Litarowicz Adam 9:00 zajęcia opiekuńcze zaw.
s. s. 202
9:00 zajęcia opiekuńcze zaw.
s. s. 202
9:00 zajęcia opiekuńcze zaw.
s. s. 202
42 Łacheta Ewelina 12:30 zajęcia z kl. 3dl
s. A39
Rekolekcje +
12:30 zajęcia z kl. 3dl, s.A39
 
43 Łanda Andrzej Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
44 Makoś Anna Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej 7:00-8:30 zajęcia z j. ang
45 Małeta Krystian 9:00 zajęcia opiekuńcze
s. A54
9:00 zajęcia opiekuńcze
s. A54
9:00 zajęcia opiekuńcze
s. A54
46 Miara Marcin Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej 8:00 zajęcia opiekuńcze inf.
S. B25
47 Michnowicz Damian Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
48 Morawiecka Barbara Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
49 Moskal Agnieszka Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
50 Moskal Piotr Rekolekcje 8:00 zajęcia opiekuńcze wf
sala gimnastyczna
Rekolekcje
51 Mosur Katarzyna Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
52 Nabożny Jan 8:00 zajęcia opiekuńcze fiz.
s. A30
8:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
 
53 Nowak Agnieszka Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
54 Nowak Ewelina Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej
55 Nycz Paweł 11:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
8:00 zajęcia opiekuńcze wf
sala gimnastyczna
 
56 Pernal Wojciech Obowiązki w szkole macierzystej 8:00 zajęcia opiekuńcze 8:00 zajęcia opiekuńcze
57 Piądłowska Małgorzata 8:00-9:30 zajęcia opiekuńcze
s. A24
8:30-12:30 zajęcia opiek.
12:30-15:00 maturzyści
Konkurs
58 Piechota Hanna   13:00 zajęcia z kl. 3cl 11:00 zajęcia z kl. 3cl
59 Piróg Zdzisław 8:00 zajęcia opiekuńcze wf
sala gimnastyczna
Spotkanie związkowe Rekolekcje
60 Pojnar Anna Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej 10:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
61 Półchłopek Grzegorz 10:00 zajęcia opiekuńcze inf.
s. A46
11:00 wyjazd promocyjny
Wiśniowa
 
62 Prętnik Jolanta 12:30 zajęcia z kl. 4aet
s. A122
12:30 zajęcia z kl. 4aet
s. A122
 
63 Przymusińska Aleksandra 12:15 zajęcia z maturzystami
s. A6
12:15 zajęcia językowe 2al
s. A6
Rekolekcje
64 Roman Małgorzata Rekolekcje   Rekolekcje
65 Rysz Renata Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
66 Rzeźnikiewicz Magdalena Rekolekcje Dzień wolny za studniówkę Rekolekcje
67 Stawarz Mariusz Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
68 Szafran Agata 9:00 zajęcia opiekuńcze mat.
s. A43
12:30 zajęcia z kl. 4bt
s. A41
Rekolekcje
69 Szafran Grzegorz Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
70 Szafran-Honkisz Jolanta Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
71 Szyndak Renata 8:00 zajęcia opiekuńcze
s. A122
8:00 zajęcia opiekuńcze
s. A122
 
72 Tomczyk Agnieszka Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej Obowiązki w szkole macierzystej
73 Twaróg Marta 9:00-12:00 zajęcia językowe
s. C220
Rekolekcje 10:45-12:15 zajęcia językowe
s. C220
74 Uliasz Iwona Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
75 Wojtanowska-Słabik Barbara 12:30 zajęcia z kl. 3cl
s. A51
12:30 zajęcia z kl. 3cl
s. A51
 
76 Zajdel Katarzyna Rekolekcje Rekolekcje Rekolekcje
77 Zych Piotr Rekolekcje Spotkanie związkowe Rekolekcje
78 Żywiec Anna 7:05-10:20 zajęcia językowe
s. A31
7:05-9:30 zajęcia językowe
s. A31
 


 
dodał: Admin
   
11.03.16 r.
ZAPROSZENIE Dni Otwarte ZSP5 w Krośnie

ZAPROSZENIE 

na

DNI OTWARTE 

ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH nr 5 w KROŚNIE

            Zapraszamy serdecznie Nauczycieli wraz z uczniami do uczestnictwa w Dniach Otwartych naszej szkoły, które odbędą się:

4 kwietnia 2016r. w godz. 8.00 – 15.00

5 kwietnia 2016r. w godz. 8.00 – 14.00

Podczas wizyty w naszej szkole będziecie mogli Państwo zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz zwiedzić obiekty szkolne.

 

            Zapraszamy również Rodziców do odwiedzenia szkoły w dodatkowym terminie – 13 kwietnia 2016r.  w godz.: 15.00 – 17.30 podczas Dni Otwartych dla Rodziców. Oprócz poznania oferty dydaktycznej i obiektów szkolnych będziecie Państwo mieli możliwość porozmawiania z Dyrekcją szkoły i nauczycielami.

 

                                                                                              Dyrekcja

 

                                                           Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

 

 
dodał: Admin
   
10.03.16 r.
Komunikat - KANGUR MATEMATYCZNY
Przypominamy wszystkim zgłoszonym uczniom, że konkurs Kangur Matematyczny odbędzie się 17. 03. 2016 (czwartek) o godzinie 9.00. Numery sal będą wywieszone w dniu konkursu na tablicy ogłoszeń przy gabinecie p. Pedagog.
Nauczyciele matematyki
 
 
dodał: Admin
   
08.03.16 r.
Rekolekcje Wielkopostne - Program, Zarządzenie Dyrektora ZSP5

Załącznik nr 1

 

IV MIĘDZYSZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w Krośnie – KROSNO 2016

PLAN REKOLEKCJI

Dzień 1 – 14 marca 2016                                     

Miejsce spotkania:

·         Kościół św. Piotra i św. Jana z Dukli - Szkoły (ZSP3, ZSP4, ZSP5)

·         Kościół OO. Franciszkanów – Szkoły (ZSP1, ZSP2, CKU)

·         Kościół Farny – Szkoły (I LO, ZSP6, Szkoła Muzyczna, Liceum Plastyczne)

 

9.15 – Rekolekcyjny START

9.30 – KONFERENCJA

10.00 – Świadectwa ambasadorów ŚDM

Magdalena Frączek (wokalistka), Dominika Figurska (aktorka), Jan Budziaszek

 

Zakończenie ok. godz. 11.45

 

Dzień 2 – 15 marca 2016 r.                                               

NAUKA STANOWA DLA DZIEWCZYN

·         Miejsce spotkania: Kościół św. Piotra i św. Jana z Dukli

 

9.15 – Rekolekcyjny START

9.30 – „Kobieta nieziemskich obyczajów” - Aneta Liberacka - dyrektor portalu Stacja7.pl

11.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze spowiedzią

 

NAUKA STANOWA DLA CHŁOPAKÓW

·         Miejsce spotkania: Kościół Farny

 

9.15 – Rekolekcyjny START

9.30 - “Mężczyzna z nieba rodem” – Kuba Szymczuk

11.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona ze spowiedzią

 

Zakończenie ok. godz. 11.45

 

Dzień 3 – 16 marca 2016 r.                        

Miejsce: HALA SPORTOWO – WIDOWISKOWA (ul. Bursaki 29)

8.30 – Droga Krzyżowa z możliwością spowiedzi

9.15 – Konferencja o Bożym Miłosierdziu - s. Gaudia Skass ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia

10.15 – Msza św. na zakończenie rekolekcji

Zakończenie ok. godz. 11.30

 

ZARZĄDZENIE

Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

nr  51– 2015/2016

z dnia 7 marca 2016 r.

w sprawie organizacji rekolekcji wielkopostnych

 

Działając na podstawie & 10 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992 roku w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w szkołach publicznych

                                      zarządzam, co następuje:

 

§ 1

W celu odbycia rekolekcji wielkopostnych, „IV MIĘDZYSZKOLNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE”, w dniach: 14, 15, 16 marca br. ulega zmianie organizacja zajęć szkolnych – stosownie do treści programu rekolekcji- załącznik nr 1.  

Obecność uczniów w spotkaniach rekolekcyjnych będzie odnotowywana przez nauczycieli sprawujących opiekę.

§ 2

Młodzież, która nie bierze udziału w rekolekcjach ma obowiązek uczestniczenia w zajęciach szkolnych zorganizowanych wg  załącznika nr 2.  Obecność uczniów w tych zajęciach będzie odnotowywana przez nauczycieli i przekazywana wychowawcom.

 

§ 3

Zobowiązuję Nauczycieli, którzy zgłosili się do sprawowania opieki nad młodzieżą do zapewnienia bezpieczeństwa w w/w dniach w godzinach:

 

14.03- poniedziałek      kościół św. Piotra i św. Jana z Dukli                              9.00-12.00;

15.03- wtorek (DZIEWCZYNY)    kościół św. Piotra i św. Jana z Dukli          9.00-12.00;

15.03- wtorek (CHŁOPCY)    KOŚCIÓŁ FARNY                                            9.00-12.00;

16.03- środa    hala sportowa MOSIR (ul. Bursaki 29)                                       8.15-11.45.

 

Załącznik nr 2

 

Propozycje zajęć dla uczniów nieuczestniczących w rekolekcjach szkolnych:

 

w dniach 14-16.03.2015 r. w godzinach 8.00-12.00

 

         - biblioteka szkolna;

         - zajęcia z matematyki sala 43;

         - zajęcia z języków obcych C219, A24

         - zajęcia z matematyki sala 43;

         - zajęcia na pracowni informatycznej B25, A46;

         - zajęcia na sali gimnastycznej;

         - zajęcia na pracowni zawodowej C201;

          Nauczyciele prowadzący zajęcia odnotowują obecność uczniów.

 

 

 
dodał: Admin
   
06.03.16 r.
VIII STRZELECKIE MISTRZOSTWA SZKOŁY

 W zakończonych w piątek  zawodach strzeleckich zostali wyłonieni mistrzowie szkoły.

W konkurencji karabin pneumatyczny zwyciężyli Brygida Bożek i Przemysław Kasperkiewicz, a w konkurencji pistolet pneumatyczny pierwsze miejsca zajęli Klaudia Hunia i ponownie Przemek Kasperkiewicz.

Finaliści będą reprezentować Szkołę w Memoriale J.Barana w dniu 18 marca br.

Komplet wyników

Z.Piróg

 
dodał: Nauczyciel
   
Strony:
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [ 46 ] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 »
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
ul. Rzeszowska 10
38-404 Krosno
email: zse_krosno@poczta.onet.pl
tel./fax: (013) 436 55 64
   
Wszelkie prawa zastrzeżone - ZSP nr 5 - Krosno - 2007 r