Dzisiaj jest: 24 kwietnia 2014 | Ostatnia aktualizacja: 23 kwietnia 2014
Uczniowie


 

Zestawienie dla jednostki: III Liceum Ogólnokształcące

"Jednostka klasa: III LO - 1AL
(Ewa Gargasz)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Anteczek Sabina
2 Banaś Paulina Maria
3 Bęben Grzegorz Krzysztof
4 Białogłowicz Kamila Emilia
5 Braja Tobiasz Tomasz
6 Cembrzyńska Anna Agnieszka
7 Chłap Małgorzata
8 Cyran Anita
9 Czech Paula
10 Czekańska Karolina Małgorzata
11 Ekiert Barbara Jagoda
12 Hadała Martyna hermes replica handbags Agata
13 Jurczak Mateusz Krzysztof
14 Kania Mariola Jadwiga
15 Kędzior Aleksandra Magdalena
16 Kondej Krystian
17 Krawczak Marta Agnieszka
18 Książek Agata Łucja
19 Kusz Adrianna
20 Majchrowicz Agnieszka Małgorzata
21 Niemiec Marlena Agata
22 Panek Daniel
23 Piotrowski Grzegorz Adam
24 Podkul Mariola Joanna
25 Poprawa Justyna Sylwia
26 Prokopik Mateusz Piotr
27 Trybus Alicja Maria
28 Urban Aleksandra
29 Warchoł Karolina Edyta
30 Wąsik Weronika
31 Zawisza Anna Barbara

"Jednostka i klasa: III LO - 1BL
(Justyna Drozd)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bęben Sebastian Szymon
2 Bienia Dominika Karolina
3 Brzeziński Tomasz Roman
4 Czerny Paweł
5 Fiołek Magdalena Paulina
6 Jucha Sandra Patrycja
7 Kazura Klaudia Teresa
8 Kustroń Monika Julia
9 Lenart Karolina Anna
10 Lijana Dominika
11 Lorenc Małgorzata Stefania
12 Łątka Adrian Kacper
13 Makara prada replica Bartłomiej
14 Markowska Magdalena Karolina Julia
15 Modliszewska Natalia Anna
16 Mojak Anna Maria
17 Moskal Katarzyna
18 Olszewska Katarzyna Aleksandra
19 Paradysz Patrycja Anna
20 Patla Paula
21 Romańczak Justyna
22 Szajna Patryk Piotr
23 Sznajder Wiktoria Magdalena
24 Ślusarczyk Karina Wiktoria
25 Turek Hubert
26 Wałęga Paulina Maria
27 Wiatr Norbert Karol
28 Winiarski Dariusz Wiktor
29 Wojnar Patrycja
30 Wójtowicz Urszula Izabela

"Jednostka i klasa: III LO - 1CL
(Stanisława Kot)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bielska Izabela Agnieszka
2 Drzał Aleksandra Karolina
3 Góra Patrycja Dorota
4 Grec Barbara
5 Gromkiewicz Monika Karolina
6 Hejnar Angelika Agnieszka
7 Hejnar Paulina Eleonora
8 Jarecki Patryk Sebastian
9 Jasińska Patrycja
10 Kula Patryk Jakub
11 Kuśnierczak Aleksandra Ewa
12 Łajdanowicz Zuzanna Teresa
13 Łozińska Marcelina Anna
14 Madej Jakub
15 Majchrowicz Paweł Piotr
16 Paradysz Julia Łucja
17 Potasiewicz Kamil Maciej
18 Puchta Iwona Gabriela
19 Raś Kuba Damian
20 Raś Patryk Dawid
21 Rygiel Patrycja Kamila
22 Smerecka Katarzyna Patrycja
23 Smyka Paulina Anna
24 Surma Szymon Michał
25 Szarota Bartłomiej
26 Szopa Weronika
27 Torbik Konrad Wojciech
28 Wojdyła Beata Maria
29 Wolan Weronika Gloria
30 Wulw Klaudia Anna
31 Zając Magdalena Katarzyna
32 Zielińska Karina Anna
33 Zygmunt Krystian
34 Żaczek Kinga Maria

"Jednostka i klasa: III LO - 1DL
(Katarzyna Zajdel)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Adamczyk Anita Maria
2 Armata Ewelina Anna
3 Buczyńska Izabela
4 Długosz Patrycja
5 Dobosz Kamil Stanisław
6 Fic Patryk Beniamin
7 Frydrych Martyna Magdalena
8 Hawrot Julia Joanna
9 Juraszek Ilona Karolina
10 Kazecka Martyna Weronika
11 Kolanko Sara Maria
12 Kudła Katarzyna Karolina
13 Lenik Weronika Martyna
14 Oberc Karol Wojciech
15 Paczosa Paulina Anna
16 Pelczar Julita Justyna
17 Pietruś Paulina Anna
18 Piękoś Dominika
19 Piskadło Marcin Michał
20 Płaziak Ewelina Maria
21 Początek Patrycja Kinga
22 Polnar Karolina Elżbieta
23 Półchłopek Kacper
24 Rymarowicz Karolina Katarzyna
25 Stanoch Patrycja
26 Szczurek Marta Agata
27 Szmyd Mateusz Krzysztof
28 Tomaszewska Paulina
29 Urbanek Barbara Anna
30 Wiśniowska Adriana Izabela
31 Worwa Jakub Jan
32 Zając Magdalena Jadwiga
33 Znój Zuzanna

"Jednostka i klasa: III LO - 1EL
(Jolanta Szafran-Honkisz)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Aghajanyan Narek
2 Bachta Kinga Joanna
3 Bajgier Rafał
4 Banek Justyna Maria
5 Baran Magda Katarzyna
6 Bobusia Bartosz Damian
7 Bochnowski Bartosz
8 Buczek Patrycja Mirosława
9 Folcik Kamila Hiacynta
10 Garncarska Weronika Maria
11 Gondek Monika Maria
12 Gonet Krzysztof Mateusz
13 Grela Izabela
14 Hajduk Wiktor Szymon
15 Hejnar Jakub Michał
16 Jaworski Adam Aleksander
17 Krygowski Patryk Maciej
18 Markiewicz Karolina
19 Maśnik Marianna Lidia
20 Michnowicz Paweł Tadeusz
21 Najbar Weronika
22 Piękoś Magdalena Dorota
23 Sawicki Jakub Maciej
24 Sokołowski Kacper Adam
25 Szafrański Maciej Franciszek
26 Szwast Kamil Jan
27 Urban Natalia Weronika
28 Węklar Bartosz Tomasz
29 Wojtuń Roksana Klaudia
30 Wójcik Kinga Weronika
31 Zajdel Dominik Paweł
32 Ziomek Bartosz Dawid
33 Żebracki Błażej

"Jednostka i klasa: III LO - 1FL
(Magdalena Rzeźnikiewicz)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Aszklar Karolina Eliza
2 Bień Patrycja Anna
3 Boczar Joanna Agata
4 Bożek Brygida Pamela
5 Bożek Patrycja Anna
6 Bykowski Mateusz Tomasz
7 Fortuna Magdalena
8 Gancarz Agata Aleksandra
9 Górka Kamila
10 Guzik Joanna Maria
11 Guzik Karolina Gabriela
12 Kasprzyk Joanna Kinga
13 Kędrek Paulina Kinga
14 Klimek Karolina Weronika
15 Kobak Klaudyna Zofia
16 Kosak Natalia Anna
17 Krzanowska Anna
18 Mercik Patrycja
19 Mrozek Daniela Maria
20 Orzechowska Karolina Weronika
21 Pawłowska Katarzyna Natalia
22 Pelczar Gabriela Maria
23 Pisula Paulina Magdalena
24 Potasiewicz Karolina Anna
25 Prorok Dominika
26 Rymarz Anita Magdalena
27 Sięka Patrycja Ksenna
28 Skóra Dominika Natalia
29 Smoła Klaudia Weronika
30 Syrek Iwona
31 Syrek Małgorzata Elżbieta
32 Szynal Dominika
33 Wasilewski Mateusz Kamil
34 Wojtuń Michał Józef
35 Woźniak Kinga Anna
36 Zywar Dominika Anna

"Jednostka i klasa: III LO - 2AL
(Aleksandra Przymusińska)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Barańska Beata Magdalena
2 Bienia Gabriela Karolina
3 Ciołkosz Sylwia Magdalena
4 Dziurzyńska Dominika Maria
5 Fiałkowska Oliwia Paula
6 Fornal Karolina
7 Frydrych Natalia Maria
8 Gąsior Gabriela Dominika
9 Ginalska Dominika Paulina
10 Irzyk Gabriela Zofia
11 Janas Kinga Katarzyna
12 Janasiak Przemysław Marcin
13 Jarosiewicz Maciej Piotr
14 Józefowicz Karolina Maria
15 Juszczęć Bartłomiej
16 Kandefer Katarzyna Paulina
17 Kielar Magdalena Klaudia
18 Kijowska Aleksandra
19 Kilarecka Patrycja Małgorzata
20 Klatka Dominika
21 Korzeniowska Dominika
22 Krukierek Małgorzata
23 Kuliga Anna Kinga
24 Maciejczyk Aleksandra Anna
25 Przybyła Monika Patrycja
26 Skowron Karolina Anna
27 Sługocka Arleta Bernadeta
28 Szajna Angelika Barbara
29 Szwast Izabela
30 Szydłowska Zuzanna
31 Wawrzkiewicz Natalia Aleksandra
32 Wojnar Klaudia Anna
33 Ziobrowska Klaudia

"Jednostka i klasa: III LO - 2BL
(Marek Fornal)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Aszlar Przemysław
2 Białas Angelika Bożena
3 Bożętka Adriana Monika
4 Cieśla Aleksandra Beata
5 Drygaś Emilia
6 Dubiel Agata Magdalena
7 Fiałkiewicz Dawid Sebastian
8 Fiałkiewicz Mariusz Rafał
9 Folta Dawid Marcin
10 Gałuszka Weronika
11 Gierlicki Kamil Piotr
12 Grochmal Jakub Konrad
13 Gumienna Magdalena Patrycja
14 Guzek Michał Łukasz
15 Habaj Tomasz Marcin
16 Jarosz Wojciech Jan
17 Józefczyk Karolina Katarzyna
18 Krauz Gabriela
19 Kula Dominika Bernadetta
20 Kurek Jagoda Zofia
21 Palej Patrycja
22 Patejko Jędrzej Mateusz
23 Półchłopek Adrianna Jagoda
24 Pudełko Weronika Izabela
25 Rysz Rafał
26 Sadowski Bartłomiej
27 Stanisz Dawid Józef
28 Stankiewicz Anna Maria
29 Such Bartosz
30 Szczurek Katarzyna Paulina
31 Wdowiarz Tomasz Jan
32 Wojewoda Jakub Kacper
33 Wróbel Patrycja Małgorzata
34 Zawisza Karolina Beata
35 Zima Szymon

"Jednostka i klasa: III LO - 2CL
(Jolanta Prętnik)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bargiel Karolina Maria
2 Barut Izabela Teresa
3 Biedroń Kamil Jan
4 Bystrańska Kamila Anna
5 Dołęgowski Bartłomiej
6 Gierlasińska Pamela
7 Glazar Monika
8 Grzesik Monika Magdalena
9 Jakielarz Klaudia Anna
10 Jania Kinga Roksana
11 Jórasz Monika
12 Jurasz Łukasz Tadeusz
13 Kasprzyk Paweł Aleksander
14 Konopka Krzysztof Michał
15 Krzysik Gabriela
16 Krzysik Kamil
17 Kuzianik Miłosz
18 Kwolek Iwona Magdalena
19 Macierzyński Mateusz
20 Madej Patryk Marek
21 Majsterkiewicz Maciej Jan
22 Okólska Aleksandra Natalia
23 Pikor Dominika Katarzyna
24 Rajchel Gabriela
25 Raś Paulina Janina
26 Rysz Patryk Wojciech
27 Sieniawski Krzysztof Kamil
28 Słowik Oliwia Walentyna
29 Szarek Paulina Maria
30 Szydło Katarzyna Maria
31 Szynal Angelika Maria
32 Tokarz Adam Jan
33 Urban Kamil Damian
34 Witkoś Natalia Edyta
35 Wojtuń Tristan Paweł
36 Zygmunt Radosław Karol

"Jednostka i klasa: III LO - 2DL
(Beata Kukla)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Błahut Paulina Anna
2 Chodyniecki Jakub Wiktor
3 Chowaniec Aleksandra Joanna
4 Czekańska Weronika Anna
5 Drozd Natalia
6 Drozdowicz Karolina
7 Farbaniec Sławomir Piotr
8 Gacek Aleksandra
9 Gajda Kamila Maria
10 Gościński Dariusz
11 Habrat Paulina Zofia
12 Irzyk Grzegorz Franciszek
13 Kielar Małgorzata Maria
14 Kliś Luiza Agata
15 Krysik Weronika Izabela
16 Kubit Krzysztof Jan
17 Leniek Bernadetta
18 Lipka Gabriela Maria
19 Mikosz Julia Emilia
20 Mularska Gabriela Agnieszka
21 Penar Joanna Natalia
22 Piękoś Katarzyna Ewa
23 Pniewski Dominik
24 Rogala Izabela
25 Sroka Karolina Bernadetta
26 Szetela Patrycja Aleksandra
27 Szymańska Aleksandra Izabela
28 Twaróg Gabriela Kazimiera
29 Ukleja Joanna Maria
30 Urban Natalia
31 Wacek Natalia Jadwiga
32 Wojtoń Dawid Rafał
33 Zajdel Sylwia
34 Ząbek Aleksandra

"Jednostka i klasa: III LO - 2EL
(Barbara Kurowska)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Aszlar Grzegorz Kamil
2 Bielecka Marzena Elżbieta
3 Błoniarz Jakub
4 Buczyński Damian Kamil
5 Czech Kamil Andrzej
6 Drozd Kinga Anna
7 Faliszek Patryk Paweł
8 Jakieła Monika Katarzyna
9 Jakóbski Karol Kacper
10 Janas Aleksandra
11 Konsur Dawid Artur
12 Krówka Ireneusz Józef
13 Leszkiewicz Jakub Henryk
14 Machoń Dawid Grzegorz
15 Moskal Aleksandra
16 Murdzia Sebastian Michał
17 Musialik Jarosław Łukasz
18 Pachana Jakub Michał
19 Syrek Magdalena Martyna
20 Szafran Mateusz
21 Szafran Tomasz
22 Szwed Michał Augustyn
23 Tabaka Sylwia Elżbieta
24 Turczyn Damian Rafał
25 Tutak Izabela
26 Urbanek Szymon
27 Wajda Mariusz Robert
28 Wałęga Patrycja Agnieszka
29 Wojtanowska Aldona Gabriela
30 Wójcik Bartłomiej
31 Zagórski Rafał
32 Ząbik Gabriela Maria
33 Zych Marek Piotr
34 Zygmunt Aleksandra

"Jednostka i klasa: III LO - 2FL
(Ewa Kandefer)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bargieł Paulina Maria
2 Bularska Karolina
3 Dominik Mateusz Marcin
4 Drozd Kornelia Maria
5 Dubiel Aleksandra Anastazja
6 Dynowski Damian
7 Frużyńska Patrycja
8 Frydrych Martyna Maria
9 Gancarz Angelika Krystyna
10 Izowit Gabriela Maria
11 Jurasz Monika Anna
12 Kilar Katarzyna Maria
13 Kmon Patrycja Monika
14 Krauz Katarzyna Małgorzata
15 Krygowska Adrianna Maria
16 Lisowska Weronika
17 Łątka Klaudia Elżbieta
18 Machowska Zuzanna
19 Mathkor Nadia
20 Michalska Magdalena Maria
21 Mięsowicz Patrycja Teresa
22 Osińska Aleksandra
23 Pasterczyk Dominika Joanna
24 Pelczar Kamil Jakub
25 Pelczar Kinga Barbara
26 Penar Adrianna Karolina
27 Penar Dorota Katarzyna
28 Piterak Natalia Kazimiera
29 Rakoczy Klaudia Anna
30 Romaniak Sebastian Mateusz
31 Szetela Krzysztof
32 Sztaba Katarzyna Maria
33 Zajdel Dawid Bogdan
34 Zych Anna Monika

"Jednostka i klasa: III LO - 2GL
(Joanna Guzik)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Chudy Anna Maria
2 Czechowicz Patrycja Joanna
3 Dubiel Adrian Michał
4 Dziok Patryk Konrad
5 Gajewski Szymon Krzysztof
6 Guzik Gabriela
7 Jasłowska Klaudia Anna
8 Juszczyk Patryk Kamil
9 Kielar Karolina
10 Kielar Kinga Patrycja
11 Kniaziewicz Michał Dawid
12 Kosiba Dominik Robert
13 Kwolek Klaudia Anna
14 Lenik Mateusz
15 Makara Daria Monika
16 Mermon Paulina
17 Moskal Magdalena Mariola
18 Ochałek Bartlomiej Konrad
19 Pankiewicz Angelika Kinga
20 Rec Gabriela Agnieszka
21 Rec Katarzyna Paulina
22 Rogowski Przemysław Damian
23 Rymar Karina Aleksandra
24 Sałaja Kamil
25 Sanocki Damian Paweł
26 Szymańska Iwona Agnieszka
27 Śliwa Mateusz Tomasz
28 Tabaka Anna Irena
29 Trybus Karolina Renata
30 Warżołek Patryk Marek
31 Wilk Diana
32 Winiarski Maciej Jakub
33 Woźniak Ilona Anna
34 Zając Michał Andrzej
35 Zbylut Karolina
36 Zych Katarzyna

"Jednostka i klasa: III LO - 3AL
(Artur Delimat)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bęben Aneta Anna
2 Bęben Daria Katarzyna
3 Bielski Krzysztof Łukasz
4 Bobrowska Patrycja Elżbieta
5 Bogacz Dominika
6 Bregisz Paulina
7 Chemicz Klaudia Weronika
8 Dołęgowska Diana Anna
9 Dymek Simona Kinga
10 Głód Katarzyna Paulina
11 Gościńska Łucja Maria
12 Gromek Paulina Dorota
13 Guzik Karolina
14 Jakieła Klaudia Maria
15 Jakieła Monika Katarzyna
16 Jucha Sandra Katarzyna
17 Kiełtyka Borys
18 Kłosowicz Gaja Nadzieja
19 Kucharski Jakub Robert
20 Łacek Wioletta Elżbieta
21 Moskal Maria Ewa
22 Niemiec Ewelina Magdalena
23 Nieroda Nikolina Apolonia
24 Nycz Michał Kamil
25 Okońska Anna Maria
26 Pelc Kamila
27 Pogwizd Izabela
28 Prach Martyna Paulina
29 Probala Daria Krystyna
30 Prugar Kinga Izabela
31 Sadowska Joanna
32 Sanocka Patrycja Anna
33 Tomasik Natalia
34 Trybus Sylwia Maria
35 Zywar Paulina Maria

"Jednostka i klasa: III LO - 3BL
(Anna Lichoń)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Banek Krzysztof Janusz
2 Belczyk Magdalena
3 Bożętka Arkadiusz
4 Chłap Aleksandra Agata
5 Furtek Marcin
6 Gałuszka Dorota Anna
7 Garncarska Monika Patrycja
8 Gonet Agata Karolina
9 Jastrzębska Beata Anna
10 Kołek Sandra Anna
11 Korona Klaudia Karolina
12 Krok Justyna
13 Laba Klaudia Izabela
14 Matyka Gabriela
15 Michalska Agata Joanna
16 Pawlik Ewa
17 Pęcherek Anna
18 Rajchel Bartłomiej
19 Rogowska Agnieszka Agata
20 Singh Wiktoria
21 Stasz Norbert Jakub
22 Śnieżek Kesja
23 Świder Tobiasz
24 Tęczar Klaudia Anna
25 Wójcik Adam
26 Wróblewska Wioletta Anna
27 Zając Natalia Małgorzata
28 Zawisza Monika Katarzyna
29 Zima Aleksandra Maria
30 Zywar Aneta Agata
31 Żurkiewicz Natalia Katarzyna

"Jednostka i klasa: III LO - 3CL
(Edyta Gonet)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Akslar Monika Ewa
2 Biernacki Bartosz
3 Cesarz Klaudia Dominika
4 Chodorowska Anna Maria
5 Cynkar Michalina Patrycja
6 Dubiel Kamila Anna
7 Dubis Dawid Łukasz
8 Feliks Magdalena
9 Garnczarski Tomasz
10 Gazda Justyna
11 Gierlicki Radosław Kamil
12 Godek Patrycja Anna
13 Janocha Kamila Ada
14 Karalus Dominik Jakub
15 Kasperkowicz Szymon
16 Kocur Marlena Joanna
17 Kozak Paulina Joanna
18 Lenkiewicz Magdalena
19 Libuszewski Aleksander Piotr
20 Michniewski Adrian Franciszek
21 Pacek Maciej
22 Pękalska Paulina Katarzyna
23 Rec Damian
24 Rysz Natalia Teresa
25 Suwała Roksana Anna
26 Szeller Filip Gwido
27 Szpiech Maciej
28 Szurkiewicz Olga Maria
29 Turek Katarzyna
30 Wojtowicz Miłosz Wojciech
31 Wrona Beata Magdalena
32 Zywar Anna Paulina

"Jednostka i klasa: III LO - 3DL
(Anna Wiklowska)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Augustyn Damian Władysław
2 Bargieł Kamila Izabela
3 Bednarz Anna Aleksandra
4 Boczar Bernadetta Maria
5 Czyż Aleksandra
6 Drozd Roksana Weronika
7 Dziok Marcelina Helena
8 Federkiewicz Joanna Helena
9 Florek Gabriela Maria
10 Haduch Irmina Wiktoria
11 Jakieła Izabela Magdalena
12 Jakieła Paulina
13 Jucha Monika
14 Jurczyk Sylwia Janina
15 Kielar Aleksandra Maria
16 Kijowski Bartosz Jan
17 Lepucka Weronika Katarzyna
18 Leszczyńska Kamila Natalia
19 Ochęduszko Paweł Robert
20 Omachel Wiktor Antoni
21 Pastyrzak Katarzyna Anna
22 Penar Karolina Dominika
23 Płatek Katarzyna Łucja
24 Płoszaj Krystian Patryk
25 Półchłopek Jolanta Katarzyna
26 Rygiel Klaudia Izabela
27 Siemion Gabriela Maria
28 Skiba Aleksandra Olympia
29 Sroka Tomasz
30 Uliasz Michał
31 Wojnar Aneta Małgorzata
32 Wójcik Kamil Krzysztof
33 Zajdel Aleksandra Maria
34 Ziębka Klaudia Magdalena

"Jednostka i klasa: III LO - 3EL
(Renata Fortuna)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Armata Damian
2 Bęben Patryk Walenty
3 Dubiel Nikodem Krzysztof
4 Dworzański Mateusz
5 Forystek Dawid Karol
6 Frydrych Paweł
7 Gancarz Julia
8 Góra Dawid Piotr
9 Hap Magdalena Maria
10 Irzyk Mateusz Marcin
11 Jurczak Dominik
12 Kołodziejczyk Michał Jan
13 Krukar Kinga Anna
14 Kubik Paweł
15 Kustroń Izabela Dorota
16 Lipiński Kamil Mateusz
17 Majewska Martyna
18 Matelowski Jakub Szymon
19 Młocek Oskar
20 Niepokój Magdalena
21 Ochała Monika Karolina
22 Pasterczyk Patryk Jan
23 Poprawa Jaromir Ryszard
24 Sereda Klaudia
25 Stec Justyna
26 Suwała Julita Magdalena
27 Trybus Kinga
28 Twaróg Kamila Bernadetta
29 Typrowicz Aleksandra Danuta
30 Wiśniowski Daniel Jacek
31 Wójcik Mikołaj
32 Zajdel Maciej
33 Zubek Paweł Michał

"Jednostka i klasa: III LO - 3FL
(Piotr Zych)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Biskup Sylwia Karolina
2 Czarnowska Kinga Adrianna
3 Frodyma Natalia Weronika
4 Goleń Karolina Joanna
5 Gomółka Adrianna Zdzisława
6 Guzik Magdalena Małgorzata
7 Jarema Aleksandra Patrycja
8 Kicińska Izabela
9 Kosiba Edyta
10 Król Małgorzata Maria
11 Kurowska Aleksandra Maria
12 Lipka Monika Anna
13 Majka Angelika Olga
14 Mermer Dominika
15 Mięsowicz Karolina
16 Mikuszewska Karolina Maria
17 Moskal Józef Bonifacy
18 Muszyńska Adrianna Elżbieta
19 Niziankiewicz Konrad Maciej
20 Patla Dominika
21 Pelczar Wojciech
22 Pica Paula
23 Szata Patrycja Katarzyna
24 Trybus Wojciech Jan
25 Twardzik Kamila Ewa
26 Typrowicz Izabela Barbara
27 Ukleja Karolina Dominika
28 Ulicka Katarzyna
29 Wnęk Dominika
30 Wojnar Iga Dorota
31 Woźniak Anna Katarzyna
32 Wójcik Izabela Danuta
33 Zdybska Agnieszka Sylwia
34 Ziajor Seweryn Marek
35 Ziemiański Michał Zbigniew

"Jednostka i klasa: III LO - 3GL
(Barbara Morawiecka)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Balawajder Jarosław Marek
2 Boczar Klaudia Anna
3 Dębiec Aleksandra
4 Długosz Klaudia Katarzyna
5 Dragan Martyna Maria
6 Frankowicz Magdalena
7 Gargasz Artur Marek
8 Grzebień Olga Renata
9 Jakubik Mariusz Paweł
10 Kafel Klaudiusz Antoni
11 Kasprzyk Wiktor Paweł
12 Klimkiewicz Sylwia Maria
13 Kliś Sabina
14 Kochan Wioletta Magdalena
15 Książkiewicz Michał
16 Maślanka Agnieszka Małgorzata
17 Mezglewska Klaudia Barbara
18 Młocek Radosław Łukasz
19 Patla Kamila Judyta
20 Raus Katarzyna Jadwiga
21 Sielski Łukasz
22 Soboń Izabela Paulina
23 Sokół Natalia Weronika
24 Staroń Dawid Michał
25 Stokłosa Martyna Karolina
26 Szajna Karolina Joanna
27 Szmyd Natalia Maria
28 Tasz Sabina
29 Topolska Zuzanna Rozalia
30 Ukleja Adrian Jan
31 Warzecha Patrycja Elżbieta
32 Wawrzkowicz Kinga
33 Widziszewski Radosław Michał
34 Zajdel Robert Witold


Zestawienie dla jednostki: Technikum nr 5

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 1AT
(Marta Twaróg)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Deryniowski Bartłomiej
2 Fiejdasz Radosław Stanisław
3 Gałuszka Kamil
4 Janocha Grzegorz Tadeusz
5 Kiełbasa Kamil Marek
6 Kwolek Michał
7 Michalski Maciej Mikołaj
8 Pabisz Przemysław Mateusz
9 Pulnar Adam Mateusz
10 Szafran Sebastian
11 Świątek Krzysztof Stanisław
12 Trznadel Jarosław
13 Warywoda Konrad
14 Wójcik Patryk
15 Zając Grzegorz Jan
16 Ziajka Kamil Hubert
17 Zima Mateusz

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 1BT
(Marta Twaróg)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Boczar Bartłomiej Marian
2 Dykiel Kornel Edward
3 Gołąbek Antoni Jan
4 Kędzior Dariusz
5 Kurzydło Kamil Konrad
6 Lula Grzegorz Krzysztof
7 Młodecki Michał Patryk
8 Popielarz Mateusz
9 Poradyło Artur Kamil
10 Rysz Jakub Michał
11 Sabik Łukasz Mateusz
12 Sobkowicz Jan Paweł
13 Stanek Dawid Jan
14 Szyndlar Kamil Aleksander
15 Toropolski Patryk Miłosz
16 Węgrzyn Sebastian
17 Wilczyński Sebastian Łukasz
18 Wojtuń Michał Paweł
19 Wołczański Maciej
20 Zajdel Maciej Jakub
21 Żmuda Piotr Łukasz

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 1CT
(Józef Bek)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Betlej Mateusz Janusz
2 Błaszczak Jakub Piotr
3 Bogaczyk Kacper
4 Chudy Rafał Mariusz
5 Fornal Piotr Tadeusz
6 Gałuszka Jakub Kacper
7 Grzędzielski Dominik
8 Hejnar Adrian
9 Janas Rafał Dominik
10 Janocha Eryk Robert
11 Jedziniak Natalia
12 Karwat Krystian Dorian
13 Kluz Bartłomiej Jerzy
14 Krupa Krzysztof Sławomir
15 Krziżok Sebastian Marek
16 Kula Sara Małgorzata
17 Kuszczak Piotr
18 Lenik Maciej Aleksander
19 Mazur Marek Jan
20 Nawrocki Adrian Piotr
21 Niezgoda Krzysztof Stanisław
22 Pikuła Sławomir Tomasz
23 Półchłopek Maciej Paweł
24 Rutka Szymon Piotr
25 Szczurek Jakub Stefan
26 Szmyd Michał Hubert
27 Szubrycht Krystian Paweł
28 Szul Mateusz Marcin
29 Szwast Piotr Jerzy
30 Urbanek Tomasz Władysław
31 Wojtasik Jakub Krzysztof
32 Woźniak Dariusz Szymon
33 Zuzak Jakub Marcin
34 Zwiercan Alicja

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 1ET
(Barbara Wojtanowska-Słabik)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bajgrowicz Paweł Sławomir
2 Balawajder Paweł Dariusz
3 Baran Adrian
4 Brożek Szymon
5 Feliks Grzegorz Jan
6 Grochowski Karol
7 Jakubasz Radosław
8 Janocha Jakub Krystian
9 Janusz Tomasz
10 Jurusik Piotr
11 Karczmarczyk Dominik Krzysztof
12 Kędra Artur
13 Leszczyński Wojciech
14 Niemiec Sebastian Dawid
15 Olszewski Krzysztof Mariusz
16 Pawlik Szymon Piotr
17 Pogwizd Piotr
18 Potyrała Artur Paweł
19 Serwiński Arkadiusz
20 Stanisz Daniel
21 Szydło Dominik Stefan
22 Śliż Ernest
23 Trygar Kamil Krzysztof
24 Urbanek Jakub Jan
25 Wilusz Jakub Antoni
26 Wilusz Patryk Daniel
27 Wnęk Damian Paweł
28 Wojtuń Norbert Piotr
29 Wołczański Marcin Józef
30 Woźnica Maciej
31 Zajchowski Damian Łukasz
32 Zajdel Krzysztof
33 Zgrych Daniel Piotr
34 Zych Mateusz Grzegorz

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 2AT
(Andrzej Łanda)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Aszengier Daniel Robert
2 Czudek Sebastian Józef
3 Dzwolak Jarosław
4 Gromek Dominik Hubert
5 Huta Łukasz Stanisław
6 Jakubczyk Tomasz
7 Krzywda Maciej Adam
8 Leśniak Piotr Bolesław
9 Pietruszka Patryk Bartłomiej
10 Podgórski Daniel Adam
11 Warzecha Marcin Piotr
12 Wąś Łukasz Andrzej
13 Zaremba Tomasz Mieczysław

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 2BT
(Anna Kosztyła)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Abrachamowicz Jarosław Tomasz
2 Armata Marek
3 Bek Rafał Dominik
4 Bobusia Mateusz Tomasz
5 Boczar Damian Krzysztof
6 Czebieniak Kamil Michał
7 Dembiczak Michał Marcin
8 Faber Szymon Piotr
9 Jurczak Mateusz Adam
10 Jurusik Mariusz Stanisław
11 Kandefer Krzysztof Paweł
12 Kireńczuk Piotr Zdzisław
13 Kondrat Mateusz
14 Kudroń Daniel Józef
15 Kuźnar Damian Paweł
16 Mróz Mateusz Piotr
17 Nagłowicz Krzysztof
18 Nowak Mateusz Krystian
19 Oleszkowicz Mateusz Dominik
20 Penar Dawid Jan
21 Pyzia Karol Antoni
22 Rec Bartłomiej Krzysztof
23 Rysz Karol Andrzej
24 Sroka Jarosław Adam
25 Staniszewski Arkadiusz
26 Stec Bartłomiej Andrzej
27 Szychowski Kamil
28 Świątek Daniel Tomasz
29 Ziemiański Rafał
30 Zwiercan Mateusz Andrzej

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 2CT
(Marzena Gęsiak)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bocheński Rafał Łukasz
2 Burek Michał
3 Dembiczak Maciej Grzegorz
4 Fiałkiewicz Agnieszka Katarzyna
5 Fornal Michał Szymon
6 Furtek Tomasz Łukasz
7 Garnczarski Michał Józef
8 Giemza Jakub Maciej
9 Gurgacz Jakub Wojciech
10 Habrat Jakub Jacek
11 Habrat Mateusz Józef
12 Kobus Krystian Maciej
13 Kocur Piotr Paweł
14 Koś Mateusz Jan
15 Kowal Szymon Piotr
16 Kuschel Aleksander Piotr
17 Libuszewski Patryk
18 Limberger Jakub Michał
19 Magusiak Mateusz
20 Margański Wiktor
21 Okólski Kamil
22 Pachana Dominik Piotr
23 Paradysz Robert Tadeusz
24 Pasterczyk Jakub Marian
25 Pelc Grzegorz Piotr
26 Poradyło Damian Grzegorz
27 Subik Paweł Józef
28 Świętnicki Dawid Kacper
29 Trunkwalter Tomasz Artur
30 Typrowicz Szymon
31 Wiśniowski Wojciech

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 2ET
(Andrzej Łanda)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Armata Sebastian
2 Bełbat Adrian Norbert
3 Bobusia Piotr
4 Bryniarski Maciej
5 Gancarz Jakub
6 Krupa Radosław Jakub
7 Łacek Mikołaj Wiktor
8 Łachmanek Mateusz Marcin
9 Pitera Jakub Benedykt
10 Przybylski Grzegorz Józef
11 Stasik Kacper Łukasz
12 Szafrański Dawid Krzysztof
13 Uliasz Maciej Dominik
14 Wawrzkowicz Damian
15 Wilusz Kamil Mateusz

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 3AT
(Andrzej Frączek)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Dopart Sebastian Dariusz
2 Dudka Sławomir Jan
3 Kinel Maciej Maksymilian
4 Klatka Mateusz Łukasz
5 Klimkiewicz Mateusz Piotr
6 Korzeń Karol Aleksander
7 Lorens Tomasz Tadeusz
8 Łacheta Arkadiusz Marek
9 Ostrowski Kamil
10 Rudek Kosma Krzysztof
11 Wołczański Dawid
12 Zawisza Artur

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 3BT
(Magdalena Król)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bajgier Marcin Michał
2 Bieszczad Paweł Maciej
3 Dmitrzak Daniel Artur
4 Dziadosz Grzegorz Paweł
5 Farion Dominik Damian
6 Folcik Maksymilian Rafał
7 Folta Jakub Marcin
8 Gierlicki Bartosz
9 Gierlicki Grzegorz Jan
10 Hadam Paweł Piotr
11 Jurczak Adrian Hubert
12 Jurczyk Sebastian Paweł
13 Kania Grzegorz Arkadiusz
14 Kozioł Krzysztof
15 Kustroń Michał Piotr
16 Kwolek Jakub Mateusz
17 Leniowski Michał Wiktor
18 Maczuga Daniel
19 Mielech Michał Wojciech
20 Pelc Marek Tadeusz
21 Pelczar Krystian Sebastian
22 Ryba Wojciech Andrzej
23 Wójcik Wojciech Mateusz
24 Wszołek Przemysław
25 Zaborowski Kamil Paweł
26 Zygmunt Szymon Dawid

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 3CT
(Krystian Małeta)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Czerny Bartłomiej Piotr
2 Frydrych Hubert Dominik
3 Frydrych Konrad Jakub
4 Gałązka Patryk Paweł
5 Jakiel Maciej Paweł
6 Józefczyk Kamil Artur
7 Józefczyk Michał
8 Kędzior Daniel Ryszard
9 Kijowski Daniel
10 Nabożny Przemysław Piotr
11 Paradysz Hubert
12 Patla Kacper Edward
13 Pelczar Artur Sebastian
14 Piotrowski Maciej Wojciech
15 Smuga Piotr Marcin
16 Sondej Adrian Łukasz
17 Sondej Mirosław Michał
18 Sroka Wiktor Krzysztof
19 Stasiczak Tomasz
20 Szarek Przemysław Jan
21 Szwast Adrian
22 Szymański Piotr
23 Śliż Eliasz
24 Świder Łukasz Tomasz
25 Trzciński Michał Ryszard
26 Uliasz Sławomir Łukasz
27 Węklar Filip Konrad
28 Wodziński Dawid
29 Zajchowski Wojciech

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 3DT
(Andrzej Frączek)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bachota Jakub Paweł
2 Barud Maciej Łukasz
3 Gackowski Arkadiusz
4 Matyrzenko Jakub Piotr
5 Nowak Karol Tadeusz
6 Rogala Kamil Aleksander
7 Sieczkowski Paweł Grzegorz
8 Węgrzyn Radosław Krzysztof
9 Wojnar Rafał
10 Wojtoń Patryk
11 Zagórski Mateusz Piotr
12 Żółkoś Damian Paweł

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 3ET
(Grzegorz Półchłopek)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Belcik Daniel Piotr
2 Bielaska Kacper
3 Bogacz Marcin Michał
4 Fiołek Paweł Józef
5 Frączek Maciej
6 Gazda Szymon Stanisław
7 Habrat Krystian
8 Jaszczór Dominik Patryk
9 Józefczyk Damian
10 Kopyto Sebastian Paweł
11 Małocha Konrad Sławomir
12 Mikosz Radosław Józef
13 Paradysz Damian
14 Rydzyk Robert Konrad
15 Stefanik Bartłomiej
16 Stefanik Kamil Antoni
17 Szmyd Adam
18 Tuchowski Konrad Paweł
19 Urbowicz Daniel Łukasz
20 Winnicki Krystian
21 Wojtoń Martyna Katarzyna
22 Wójcik Paweł
23 Wójcik Tomasz Robert
24 Zajączkowski Krzysztof
25 Zajdel Mateusz

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 4BT
(Renata Rysz)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bargieł Filip Czesław
2 Gromkiewicz Łukasz
3 Guzek Mateusz Jan
4 Jabłoński Łukasz
5 Kenar Karol
6 Kijowski Adrian Michał
7 Lenko Fabian Jan
8 Majchrowicz Jakub Tomasz
9 Niepokój Maciej Józef
10 Oziomek Cezary Henryk
11 Paradysz Jarosław Józef
12 Pelczar Sebastian
13 Rysz Krystian Jan
14 Sochacki Piotr Paweł
15 Stanisz Rafał
16 Stapiński Maciej Karol
17 Stasik Maciej
18 Such Mateusz Piotr
19 Such Nikodem
20 Szewczuk Tomasz Jakub
21 Szymbara Szymon
22 Szypuła Wojciech
23 Wilk Damian
24 Wilk Paweł Grzegorz
25 Wszołek Dominik
26 Zajdel Marian
27 Zywar Patryk Paweł

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 4CT
(Piotr Cymerman)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Bęben Adrian Mateusz
2 Bor Robert Jan
3 Florek Bartosz
4 Frydrych Sławomir Piotr
5 Gondela Łukasz
6 Gonet Mateusz Jan
7 Jedziniak Krystian
8 Kaczkowski Dawid Łukasz
9 Kandefer Dariusz
10 Karamon Mateusz Jan
11 Kenar Michał Paweł
12 Korona Wojciech Piotr
13 Król Paweł Jan
14 Kwolek Damian Marcin
15 Liput Mateusz Paweł
16 Lorens Konrad
17 Mendrala Patryk Jacek
18 Mercik Kamil Łukasz
19 Michna Kamil
20 Mokrzycki Miłosz Mariusz
21 Moskal Marcin Paweł
22 Niemiec Karol Robert
23 Nowotyński Mateusz Piotr
24 Orlof Hubert Sylwester
25 Pelczar Rafał
26 Prach Mateusz Antoni
27 Pudło Karol Paweł
28 Słupek Marcin Paweł
29 Szafran Bartosz Marcin
30 Świerczek Michał Piotr
31 Wierdak Michał Maciej
32 Wilusz Andrzej Jakub
33 Wojnar Łukasz

"Jednostka i klasa: Technikum nr 5 - 4DT
(Wojciech Książkiewicz)"
l.p. Nazwisko i imię ucznia
1 Dydo Krystian Janusz
2 Górski Mateusz Henryk
3 Hap Krzysztof
4 Kampanowski Kamil
5 Karaś Jakub
6 Kaszowski Marek
7 Liput Grzegorz Aleksander
8 Łajdanowicz Mateusz Maciej
9 Łaz Piotr Sebastian
10 Matusz Kamil Jan
11 Prokopowicz Piotr Paweł
12 Rajchel Adrian Piotr
13 Staroń Mateusz
14 Śliwa Mateusz Łukasz
15 Uliasz Tomasz Szymon
16 Węgrzyniak Kamil Krzysztof
17 Zborowski Wojciech Jakub



 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5
ul. Rzeszowska 10
38-404 Krosno
email: zse_krosno@poczta.onet.pl
tel./fax: (013) 436 55 64
   
Wszelkie prawa zastrzeżone - ZSP nr 5 - Krosno - 2007 r